MüzikMüzik Haber

Edis: ‘Eski Şarkılarım Nostaljik Gelmeye Başladı’

Son teklisi ‘Perişanım’ ile R&B soundlara ağırlık veren Edis, ”Bundan sonra yapacağım şeyler de bu tarz olacaktır. Eski şarkıların bana nostaljik gelmeye başladı.” dedi. Ünlü şarkıcı Gülşen ile birlikte çıkaracakları single çalışması hakkında da konuştu.

İbrahim Selim’in Youtube kanalında online demeç veren Edis, ‘Perişanım‘ şarkısından ve yeni albümünden bahsetti. Şarkının geri dönüşlerinden memnun olduğunu söyleyen ünlü popçu, ”Global düzeyde füzyon bir albüm hazırlıyorum.O albümde urban ve R&B soundlar var. ‘Perişanım’ şarkısı en radikal, en sert olanı. Sürekli aynı şeyi ve aynı derdi anlatan şarkılardan ben sıkıldım. Kendi albümüm bile bana nostaljik gelmeye başladı. Bundan sonra yapacağım şeyler de bu tarz olacaktır” diye konuştu.

‘Yaz Gelse De Pop Müziğe Doysak’

Şarkının sayısal olarak nispeten düşük geri dönüşlerini içinde bulunduğumuz pandemi koşullarına bağlayan Edis, şarkının nitelik olarak çok sevindirdiğini söyledi. Şarkı sonrası ‘rap müziğe göz kıptı’ haberleri ile gündeme gelen ünlü popçu, kendisine gelen yorumlara yanıt verdi. Edis, ”Şaşıranlar da oldu. ‘Pop bitti de rap müzik revaçta o yüzden yaptı’ diyenler de oldu. Alakası yok ben zaten 2-3 senedir bas bas bağırıyorum soundumu dans hitlerine kaydıracağım diye” açıklamasında bulundu.

Gülşen ile iş birliği yaptığı şarkının uzun süredir beklediğini söyleyen Edis, şarkının yaz aylarında müzikseverlerle bulaşacağını kaydetti. Pandemi koşullarından dolayı birlikte klip çekemediklerini ve o yüzden bekletildiğini söyleyen Edis, ”Yaz aylarında Gülşen ile olan şarkımız çıkacak. Yaz gelse de pop müziğe doysak’ diye ekledi.

Edis, karantina günlerinden ve unutumadığı konser anılarından da bahsetti.

Yılan Hikayesine Dönen Şarkı

Gülşen ve Edis’in merakla beklenen düet çalışması uzun bir süredir askıda. Aylar önce Londra’da kaydedilen ve DMC etiketiyle yayınlanacak olan şarkı pandemi koşullarından dolayı bir kez daha ertelendi. DMC’nin ikili projesinden çok umutlu olduğu bilinse de Gülşen ve Edis hayranlarını bekleten proje, adeta yılan hikayesine dönüştü.

Yepyeni bir tarz ile karşımıza çıkmaya hazırlanan ikilinin şarkısının, trap soundlar içerdiği ve aranjesinin Ozan Çolakoğlu imzası taşıdığı biliniyor.

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.