Müzikonair Edis ve Alizade’ye Bir Tepki De Gazeteci Hakan Uç’tan! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Edis ve Alizade’ye Bir Tepki De Gazeteci Hakan Uç’tan!

Alizade ve menajeri hakkında çarpıcı detaylar ortaya çıkarmıştı. Edis'e de eleştiride bulunan Özcan Beylan'ın yazısı basında geniş yankı buldu. Haberi Günaydın köşe yazarı Hakan Uç da köşesine taşıdı. Hakan Uç, ''Alizade ve Edis Size Bir Çift Sözüm Var'' başlıklı yazısında Edis ve Alizade'ye yaylım ateşi açtı.

Edis, kendisini izlemeye gelenlere beklenmedik bir sürpriz yaparak geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan rapçi Alizade’yi sahnesine konuk etmişti.

Müzikonair Genel Yayın Yönetmeni ve köşe yazarı Özcan Beylan, kısa bir süre önce uyuşturucu madde özendirme suçundan gözaltına alınan Alizade ve menajeri hakkında çarpıcı detaylar ortaya çıkarmıştı. Edis’e de eleştiride bulunan Özcan Beylan’ın yazısı basında geniş yankı buldu.

Haberi Günaydın köşe yazarı Hakan Uç da köşesine taşıdı. Hakan Uç, ”Alizade ve Edis Size Bir Çift Sözüm Var” başlıklı yazısında Edis ve Alizade’ye yaylım ateşi açtı.

Alizade’nin şarkı sözlerini de paylaşan Hakan Uç, şarkı sözlerindeki müstehcenlikten dem vurdu. Edis için ise ”Seni dinlemeye gelen 18 yaş altı sevenlerine, hatta onların ailelerine saygısızlık yapamazsın.” sözlerine yer verdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)