MüzikMüzik Haber

Edis ve Aybüke Albere’nin Fotoğrafı Olay Olmuştu! Sırrı Çözüldü…

Edis, dün Aybüke Albere ile birlikte paylaştığı yarı çıplak samimi fotoğrafın bir dergi çekiminden olduğu ortaya çıktı.

Edis’in şarkıcı Aybüke Albere ile verdiği samimi poz sosyal medyaya damga vurmuştu. Ünlü şarkıcının Aybüke Albere ile birlikte verdiği yarı çıplak pozu kısa bir süre sonra gelen tepkiler üzreine kaldırmıştı. Ünlü şarkıcı konuyla ilgili açıklama yaptı. Dün akşam Mücbir Sebepler Instagram canlı yayınına bağlanan Edis, fotoğrafla ilgili bir açıklama yapmamıştı. Aynı fotoğrafı bugün tekrar paylaşan ikili,  fotoğrafın bir dergi çekiminden olduğunu ortaya koydu.

‘Karantina altında güneşin yansımaları’ projesi için Aybüke Albere’yle birlikte gerçekleştirilen çekimden bir kareyi instagram sayfasından paylaştı. Dergi henüz yayınlamadığı için paylaşımı silmesi istenilen sanatçı çok geçmeden bu paylaşımı sildi. Bunun üzerine aynı çekimin videosunu paylaşma kararı aldı. Haberlerin ardı arkası kesilmemesine yanıt vermeyen ünlü sanatçı, Kein Magazine dergisinin bugün çekimi instagram hesabında video olarak yayınlamasının ardından kendi hesabından da repost etti.

İlgili Haber: Edis’in Bir Kadınla Yarı Çıplak Pozu Sosyal Medyayı Karıştırdı

İşte Edis’in paylaşımı;

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.