MüzikMüzik HaberVitrin

Edis’in İngilizce Albümü Hangi Aşamada?

Hürriyet'ten Hakan Gence'ye konuşan Edis, İngilizce albümü hakkında merak edilenleri yanıtladı.

Ünlü şarkıcı Edis, Hürriyet’ten Hakan Gence’ye röportaj verdi. Röportajda müzik hayatıyla ilgili pek çok konuya değinen Edis, yeni projeleri hakkında da konuştu.

Bu yıl özellikle Gülşen ile yaptığı “Nirvana” isimli düet çalışması ve “Perişanım” adlı teklisiyle adından söz ettiren Edis, 2021 yılı için umutlu olduğunu belirtti. Ünlü şarkıcı, Hakan Gence’nin “Yabancı albüm ne durumda?” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Geçen sene sana dinlettiğim şarkılara 8-9 tane eklendi. Amerika’ya taşınma, oradaki prodüktörlerle ilerleme planları vardı ama pandemiden dolayı durdu. Bunu da çok büyütmemeli. Herkes İngilizce şarkı yapabiliyor, önemli olan sonrası… Orada elde edilecek başarı ve insanlara ulaştırmak… Ben Rusya, Uzakdoğu ve birçok ülkede müziğim yayılırken güçlü bir yabancı albümle o meseleyi taçlandırmak istiyorum. Biri Türkçe, biri İngilizce iki albümüm hazır. 2021 adına çok umutluyum.”

Yeni şarkılarının önceki albümüne benzemeyeceğini vurgulayan Edis, Türkçe albümünün çıkış tarihinin netleşmediğini belirtti.

Röportajın tamamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/O9Hbj
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.