Edis’ten Kötü Haber: 1 Ay Boyunca Ayakta Durmam Yasak… -
MüzikMüzik Haber

Edis’ten Kötü Haber: 1 Ay Boyunca Ayakta Durmam Yasak…

Ünlü şarkıcı Edis, merakla beklenen 'Bana mı?' şarkısını çıkardığı gün sosyal medya hesaplarından kötü haberi duyurdu. Edis, sakatlandığını açıkladı.

Ünlü şarkıcı Edis, merakla beklenen ‘Bana mı?’ şarkısını çıkardığı gün sosyal medya hesaplarından kötü haberi duyurdu. Edis, sakatlandığını açıkladı.

Ayağının sargılı olduğu kareyi paylaşan Edis, “Yaralıyız” diye yazdı. Daha sonra bir açıklama yapan ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından kötü haberi duyurdu. 1 ay boyunca ayakta durmasının yasaklandığını söyleyen ünlü popçu konserlerini de ertelemek zorunda kaldı.

Doktoruna teşekkür eden Edis, ‘Haberler çok kötü değil ama yine de açıklamam gereken bir durum var. Sağ ayak bileğimin dış yan bağlarında burkulmaya bağlı olarak bir yırtılma söz konusu 1 ay boyunca ayakta durmam çok gerekmedikçe yasak. Maalesef bazı konserler için ertelemeler yaşayacağız. Gerekli açıklamaları organizasyon şirketleri zaten yapacaklardır. Yakında görüşmek üzere.’ ifadelerini kaydetti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)