Eflatun Mesam Yetkililerine Seslendi! -
MüzikMüzik Haber

Eflatun Mesam Yetkililerine Seslendi!

Ünlü şarkıcı ve Müzik OnAir köşe yazarı Eflatun, Mesam’a seslendi. Mesam (Türkiye Musiki Eseri Sahipleri Meslek Birliği) ile anlaşmalı olan Demirhayat Sigorta şirketinden yakınan Eflatun, ‘Özel sağlık sigortası amacından uzaklaşmış durumda.’ dedi.

Demirhayat’a ulaşamıyoruz . En ufak bir hastalıkta herşey kapsam dışı kalıyor. Bu nedenle sağlık sigortasından yararlanamıyoruz. Özel sağlık sigortası amacından uzaklaşmış durumda. Meslek birliği çalışanları bile Demirhayat’a ulaşamıyorsa , yıllardır yaşanan sorunlar aşılamıyorsa bu ısrar neden?

Provizyon alınamıyor. Saatlerce hastanede beklemek zorundamıyız. Pek çok eczaneyle sözleşmesi Yok. Biz eser sahipleri Demirhayat sigorta şirketine milyon TL ödüyoruz. Anlaşılan Demirhayat’a çalışıyoruz.

İşte Eflatun’un o paylaşımı;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)