Ana Sayfa » Sosyal » Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

oduller-reklam-banner

Ekim ayında keşfedilmeyi bekleyen ilginç konseptlere sahip mekanlardan, yemekleri ile damaklarınızı şenlendirecek restoranlara kadar en iyi 5 mekanı sizler için derledik.

Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

Monkey Bar (Şişhane)
Şişhane’de bulunan Monkey Bar,teras konseptiyle özellikle gün batımlarında Haliç ve Tarihi Yarımada manzarası görmek isteyenlerin ilgisini çeken bir mekan olmayı başardı.
Tünel metrosu çıkışında yer alan kokteyl bar, gece 01.00’e kadar hizmet veriyor. Oldukça geniş kokteyl menüsü arasında dünya klasikleri kokteyllerin yanı sıra special kokteyller de bulunuyor.
Haftanın her günü Monkey Bar’ı , DJ performansları da onu enfes müzik duraklarından biri yapıyor.
Damakları tatlandıran enfes kokteyllerin yanı sıra keyifli atıştırmalıklar ve taco da misafirlerin tercihleri arasında yer alıyor.

Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

Snop Street Food ( Sokak Lezzeti Sevenlere)

Fine dining ile sokak lezzetleri akımını bir araya getiren yepyeni bir konsept olarak çizgilerini ifade ediyorlar. Mekanın menüsünde ise, MSA ekolünden gelen şef Yusuf Özyürek’in imzası var. Humus, muhammara gibi geleneksel tatları dürüm gibi sokak lezzetleriyle buluşturuyorlar. Mekanda, tüm ürünlerde yerel, doğal, katkısız, kaliteli ve butik üreticilerin elinden çıkma malzemeler kullanılıyor.

Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

CREMERIA MILANO (İstanbul)
‘Gelato’ ve ‘sorbetto’ olmak üzere iki tip geleneksel İtalyan dondurması üreten Cremeria Milano’da bildiğimiz klasik aromaların dışında kavun, karpuz, karadut, kurabiye, bitter çikolata, orman meyvesi, sakız, incir, Hindistan cevizli lezzetleri büyük ilgi görüyor. Sadece Türkiye pazarı için geliştirilen sakızlı ve incirli dondurmalardan sonra şimdi de tuzlu dondurma üretmeye başladılar.

Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

Dammy Sağlıklı Yaşam Atölyesi (Alsancak)
Her gün farklı bir menü ile zeytinyağlılar ve salatalar Dammy Sağlıklı Yaşam Atölyesinde sizi bekliyor. Katkısız zeytinyağını doğadan geldiği şekliyle, en taze sebzelerle buluşturan mekanda her güne özel en az 3 farklı alternatif sunuyor. Sağlıklı atıştırmalıklar, keyifli içecekler ve diyet yemekleri ile sağlıklı yaşam atölyesi, Alsancak’ın vazgeçilmez duraklarından…

Ekim Ayında Keşfedilmeyi Bekleyen Mekanlar!..

Coffee Department
İstanbul, Balat’ta bulunan kahve stüdyosunda, yöresel ve special kahve tatlarının yanı sıra dünyaca ünlü kahveleri tadımlayabilirsiniz. Kahve adına kendini geliştirmek isteyenler için de hizmet veren mekan, kahve ve hazırlanması hakkında merak eden potansiyel baristaların herşeyi öğrenebilecekleri de bir mekan olarak işletiliyor.

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir