Albüm & SingleMüzikVideo

Ekin Beril “Melek” Klibi Yayında!..

Ekin Beril ‘Melek’ ile üç şarkıdan oluşan ilk EP’sini dinleyiciye sunuyor. Kayıtları İstanbul ve Budapeşte’deki stüdyolarında gerçekleştirilen EP’nin prodüktörlüğünü Caner Anar , düzenlemeleri ise Caner Anar ve Ekin Beril yaptı.

Mix’i Emre Nişancı, mastering’ i ise Chris Sansom tarafından Norveç’ te Propeller stüdyolarında yapıldı. Kayıtlar Compel’ in sponsorluğunda ağırlıklı olarak analog synthesizer’ lar ve ekipmanlarla yapıldı. Kendi Youtube sayfasından yayınladığı ve milyonlarca kez izlenen Şebnem Ferah ( Bırak Kadının Olayım ) ve Pinhani ( Ben Nasıl Büyük Adam Olucam ) şarkılarının haricinde, Kaan Tangöze ( Duman ) “Melek” şarkısına da yer verdiği 3 şarkılık EP’ nin kapak tasarımını Can Söylemez, klip kapağını ise Bigbaboli tasarladı.

Yönetmenliğini Utku Kemal Durmaçalış’ ın üstlendiği performans klibi Budapeşte’ de çekildi. ‘Melek’ 2018 Mart ayında Pasaj & GARAJ etiketiyle tüm dijital platformlarda.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.