Müzikonair Elif Buse Doğan İddialara Tepkisini Gösterdi: Hayretler İçerisindeyim | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Elif Buse Doğan İddialara Tepkisini Gösterdi: Hayretler İçerisindeyim

Samsak Döveci türküsü Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan arasında polemiğe neden olmuştu. Doğan, Çağrı'nın iddialarına yanıt vererek tepkisini gösterdi. 

Samsak Döveci türküsü Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan arasında polemiğe neden olmuştu. Doğan, Çağrı’nın iddialarına yanıt vererek tepkisini gösterdi.

Serkan Çağrı’nın klarnet çalıp Elif Buse Doğan’ın yorumladığı Samsak Döveci, kısa sürede dinlenme rekorları kırınca türkü iki müzisyen arasında paylaşılamamıştı. Elif Buse Doğan türküyü yalnız başına okuyup single olarak çıkarmak istedi. Bu duruma bozulan klarnetçi ise müziklerini ekibiyle birlikte yeniden hazırlayarak eseri de başkasına okutup dijital platformlara koymuştu.

Serkan Çağrı yaptığı açıklamada, “Buse, grup olarak yaptığımız parçayı, kendine mal etmeye çalıştı.” demişti. Doğan, iddialara yanıt vererek şu ifadeleri kurdu: “Birlikte hazırladığımız single ortada duruyorken kendisi eseri başkalarına okutarak single olarak çıkarmıştır. Ardından gazetelere ‘Buse türküyü kendine mal etmeye çalıştı’ diyerek nasıl tezat bir durumun içine sokmaktadır, hayretler içerisindeyim. Böyle komik bir şeyin içine çekilip sizleri meşgul ettiğim için özür dilerim”

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)