Müzikonair Elif Buse Doğan: Serkan Çağrı Bana Tehditler Savurdu | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Elif Buse Doğan: Serkan Çağrı Bana Tehditler Savurdu

Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan arasındaki Samsak Döveci krizi devam ediyor. Çağrı'nın "Eşimle Elif'i sahiplendik. Ahde vefasızlığı bizi üzdü" sözlerine cevap verdi.

Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan arasındaki Samsak Döveci krizi devam ediyor. Çağrı’nın “Eşimle Elif’i sahiplendik. Ahde vefasızlığı bizi üzdü” sözlerine cevap verdi. Elif Buse Doğan, Serkan Çağrı’nın kendisini tehdit ettiğini söyledi. Elif Buse Doğan, ”Sana bu akılları kim veriyor? Hepinizi langıdı yaparım’ gibi tehditler savurdu” açıklamasını yaptı.

‘Langıdı Lan Lan Samsak Döveci’ şarkısı iki müzisyenin arasını açtı. Klarnet virtüözü Serkan Çağrı ve Elif Buse Doğan şarkıyla popüler oldu ama bu popülerlik dostluğu bitirdi. Aynı dönemde aynı türkü için single çıkaran ikili, birbirine girdi.

Serkan Çağrı Elif Buse Doğan’ı suçlayarak “Program sonrası ‘Şarkıyı hep beraber kliplendirelim’ diye karar aldık. Elif Hanım tarafından farklı bir tercihte bulunularak, yol alındı. Bu kısım çok önemli değil aslında ama benim için. Önemli olan Elif çok uzun zamandır birlikte çalıştığım, 7/24 evimizde olan bir insandır. Geldiğinde 21 yaşındaydı. Eşim ve ben çok büyük emekler verdik, kendisini sahiplendik. Bizi şu anda yaralayan şey vicdan. Bizi ahde vefasızlığı üzmüştür” ifadelerini kullandı.

‘Ben Bu Eserle Var Olmadım’

Elif Buse Doğan da şu açıklamayı yaptı;

“Ben geride durmaya çalıştım ama bu kadar da insanın üzerine gelinmez. Samsak Döveci türküsü her şeyin üstünde. Burada ne Serkan Çağrı ismi ne de Elif Buse Doğan ismi önemli değil. Ben bu eserle var olmadım. Kardeşim ses mühendisi ve bir stüdyomuz var. Ben burada çalışmalarımı yapıyorum. Benim bu olayda şımaracağım bir durum yok. Ben bu işi para için yapmıyorum. Bu bir misyon işi. Sosyal medyada bir aydır sahte hesaplardan yapılan yorumlar ve manipülasyonlar beni yıprattı. Serkan Çağrı ve eşi beni çileden çıkartmak için para karşılığı sahte hesaplar açtı. Bunu yaptıklarını da kendisi kabul etti. Beni konserlere ücretsiz götürdüler. Kendi dostlarının düğününe ücretsiz çıkardılar. Onları kırmamak için hayır diyemedim. Serkan Çağrı’nın söyledikleri ailemi çok yıprattı. Ben bu polemiklerin içine girmedim. Vefasız biri olsaydım ben bu eseri ondan önce çıkartırdım. O çıkardığı için ben de çıkardım. Yoksa benim eser çıkartmak gibi bir düşüncem ve ihtiyacım yoktu.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)