Müzikonair Elif Buse Doğan’dan Beklenen Açıklama Geldi! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Elif Buse Doğan’dan Beklenen Açıklama Geldi!

Son günlerde sosyal medyada sıkça duyulan 'Samsak Döveci' şarkısı, şarkıcı Elif Buse Doğan ve müzisyen Serkan Çağrı'nın arasını açmıştı. Elif Buse Doğan konuyla ilgili açıklama yaptı.

Uzun süredir birlikte program yapan şarkıcı Elif Buse Doğan ve müzisyen Serkan Çağrı’nın arası, ‘Langıdı Lang Lang’ sözleriyle meşhur olan ‘Samsak Döveci’ şarkısı nedeniyle açıldı. Kütahya Tavşanlı yöresine ait anonim türkü, yıllar sonra Çağrı’nın klarnet çalıp, Doğan’ın yorumlamasıyla yeniden popüler olmuş ve kısa sürede dinlenme rekorları kırmıştı. Ancak iki yakın arkadaşın arası şarkıyı aralarında paylaşamamaları nedeniyle açıldı.

29 yaşındaki şarkıcı, geçtimiz günlerde türküyü tek başına okuyup ‘tekli’ olarak çıkardı. Bu duruma sinirlenerek tepki gösteren 45 yaşındaki Çağrı da, şarkıyı ekibiyle birlikte yeniden hazırladı ve başka bir soliste okutup dijital platformlarda yayınladı. Konuyla ilgili açıklama yapan Çağrı, “Buse, grup olarak yaptığımız parçayı, kendine mal etmeye çalıştı. Hakkaniyetli bir davranış olmadı, bana ayıp etti. Kardeşim gibi gördüğüm birinden böyle bir davranış hiç beklemezdim, yakıştıramadım” dedi. Kimseyle küs olmadığı belirten Doğan ise, “Bunlar profesyonel işler. Serkan Çağrı ile televizyon programımız devam ediyor, başka projelerde de bizi yan yana görebilirsiniz” diye sözlerini noktaladı.

Basında bu haberler dolanırken Elif Buse Doğan sessizliğini koruyordu. Doğan, sessizliğini bozdu ve Instagram hesabından bir açıklama yayınladı. Doğan, “Bir süredir hedef haline getirilerek hak etmediğim ithamlar altında kaldım. Gelen mesajlar üzerine sizinle olayın gerçek yüzünü paylaşmak istiyorum.” dedi.

Serkan Çağrı ile yaptıkları yayının bir bant yayını olduğunu söyleyen Doğan, Serkan Çağrı ile aralarında program dışında bir düet sözü vermediklerini dolayısıyla da kendisine bu anonim türküyü okuyabilir miyim diye sormayı aklından geçirmediğini söyledi. Doğan, “Single ve albümlerimde veriliş tek sözüm Avrupa müziğedir.” dedi.

İŞTE O AÇIKLAMA!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)