Müzikonair Elvis Presley’nin Tuhaf Beslenme Alışkanlıkları Varmış | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Elvis Presley’nin Tuhaf Beslenme Alışkanlıkları Varmış

ABD'li Rock'n' Roll efsanesi Elvis Presley tuhaf beslenme alışkanlıklarıyla gündeme geldi. Eski eşi Priscilla Presley de Presley'nin mutfaktaki takıntılarını anlattı.

Şarkıları, Tarzı ve müzikleriyle Rock’n Roll efsanesi Elvis Presley ile ilgili ilginç bir haber çıktı. Eski eşi Priscilla Presley, Rock’n Roll yıldızının tuhaf beslenme alışkanlıklarını anlattı.

FISTIK EZMESİ VE MUZLU SANDVİÇ

Arşivci Angie Marchese, fıstık ezmesi ve muzlu sandviçe olan düşkünlüğü bilinen Rock’n’ Roll’un Kralı Presley’nin mutfaktaki diğer takıntılarını da anlattı.

Marchese, ABD’nin güneyindeki Mississipi eyaletinde doğan ve hayatına Memphis’te devam eden yıldızın güney mutfağına çok düşkün olduğunu belirtti ve “Tam bir alışkanlık insanıydı. Güneye ait bir yemekse mutlaka severdi” dedi.

BALIK KOKUSUNA DAYANAMAZMIŞ

Öte yandan Marchese, Presley’nin kokusuna bile dayanamadığı yemeği açıkladı. Angie Marchese, “Her şeyi yerdi ama balık asla. Evde balık pişirilmesinin kokusuna bile dayanamazdı. Evde asla balık olmazdı” ifadelerini kullandı.

KÖFTE VE PATATES PÜRESİ

Marchese, Presley’nin eski eşi Priscilla Presley’le de yıldızın mutfak alışkanlıklarına dair konuştuklarını “Elvis köfte ve patates püresine bayılırmış. Bir dönem 6 ay boyunca bundan başka bir şey yememiş” sözleriyle anlattı.

BIKANA KADAR AYNI YEMEK

Marchese, 42 yaşında hayatını kaybeden Elvis Presley’nin ara sıra bazı yiyeceklere taktığını ve bıkana kadar sürekli aynı şeyi yediğini ekledi.

Britanya gazetesi Express’e konuşan arşivci, Presley’nin ayrıca pastırmalı ve hardallı sandviç, kızarmış fıstık ezmesi, hamburger bifteği ve bezelye yemeyi de çok sevdiğini belirtti.

author avatar
Mavi Gündem
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)