MüzikMüzik Haber

Emel Sayın: TV Programı Yapmak İstiyorum

Emel Sayın, konuk olduğu 'Aslı Şafak'la İşin Aslı' programında hayatı ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu.

Ünlü sanatçı Emel Sayın, geçtiğimiz gün ‘Aslı Şafak’la İşin Aslı’ programına konuk oldu. Uzun zaman sonra bir televizyon programına konuk olan şarkıcı, hayatının gidişatıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

“TV Programı Yapmayı Çok İsterim”

Yıllar önce yaptığı programlarda çok ara verdiğini söyleyen sanatçı, “Şimdi çok isterim bir TV programı yapmayı. Ama mutlaka müzik ve fark olmalı. İşin zorluğu orada.” ifadelerini kullandı.

“Dibe Vurduğum Zamanlar Oldu”

Pandemi döneminde dünya görüşünün değiştiğini ve daha fazla içine dönmesini sağladığını söyleyen sanatçı, “Herkesi kıramamak sizi yoruyor. Ama bunu sonra anlıyorsunuz. Bu kadar yıl mutsuz muyum? Çalışmak, herkesi mutlu etmeye çalışmak? Şikayetçi değilim. “Keşke biraz daha seçici olsaydım!” diye düşündürüyor beni. Benim de dibe vurduğum acı yaşadığım zamanlar oldu. Çok sevdiğin birini kaybedince simsiyah oluyor her şey. Hiçbir şey geçmeyecek sanıyorsunuz. Ama geçiyor.” dedi.

Yalnızlık duygusunun zaman zaman kendisini kapladığını belirten sanatçı, “Işıklarımı açıyorum gece hepsini. Çünkü ben mutlaka akşam olunca komşularımın, diğer evlerin ışıklarına bakıyorum. Evde olsunlar istiyorum.” cümlelerini kurdu.

Biyografi Filmi Geliyor!

Ünlü şarkıcı Sayın, “Biyografi filmi hazırlıyoruz. Belgesel gibi bir film olacak. Bunun üzerine yoğunlaştım. Bunun için sahneye biraz uzak duruyorum.” diyerek, sevenlerine müjdeli haberi de verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu