MüzikMüzik Haber

Eminem’in Veliahtı! Yusuf Yiğit Duman’ın Ani Yükselişi Dünya Gündeminde

Sanatçı Yusuf Yiğit Duman’ın yeni hitiyle başarı grafiğinin aniden tavan yapması dikkat çekti. Eminem’e benzetilmesi hem de tıpkı Eminem gibi yakalanan bu anlık başarı tablosu; Yiğit Duman’ı Eminem’in veliahtı olma noktasına getirdi.

Sanatçı Yusuf Yiğit Duman’ın yeni hitiyle başarı grafiğinin aniden tavan yapması dikkat çekti, hem şarkının kapak resmindeki kişinin Eminem’e benzetilmesi hem de tıpkı Eminem gibi yakalanan bu anlık başarı tablosu; Yiğit Duman’ı Eminem’in veliahtı olma noktasına getirdi.

 

1 GÜNDE 1.000.000 VE ÜSTÜ!

 

Türk rapçi Yusuf Yiğit Duman; sahne adıyla Yiğit Duman’ın, geçtiğimiz günlerde İngilizce dilinde olan global parçası “ Yusuf Yiğit Duman, Sincerely “ yayına girdi. Şarkı ilk gününde YouTube’da 100.000 izlenme alırken, Spotify’da ise 1.000.000 dinlenmeyi aştı. Sadece 1 günde yakalanan bu hitle beraber dünya basını devreye girdi, Instagram’ın en popüler sayfalarından olan WhatsOnRap ve Eminemfiles milli sanatçımızı paylaştı ve başarı grafiğine dikkat çekti. Bunun yanı sıra, NyWeekly ve Digital Journal gibi basın kuruluşları da sanatçı Yusuf Yiğit Duman’ı dikkatle takip ettiklerinden, gidişatını gözlemlediklerinden bahsetti.

 

UZUN ARADAN SONRA SES GETİRDİ

 

Yiğit Duman uzun süredir piyasadan uzak kalıp tabiri caize etliğe sütlüğe karışmadan kendi köşesine çekilmişti. Normal zamanlarında müzikal üretim yapmasa dahi kişisel sosyal medya hesaplarından gündeme dair konularda paylaşımlar yapan rapçi, bunu yapmaktan da uzaklaşmış ve tam manasıyla inzivaya çekilmişti. Şimdi ise deyim yerindeyse sessizliğini bir bozdu pir bozdu. Yeni hiti dünya gündemine oturarak sanatçıyı sosyal medyanın her köşesine taşıdı.

Yusuf Yiğit Duman

BAŞARISININ SIRRI

 

Yusuf Yiğit Duman başarısıyla alakalı yaptığı açıklamalarda durmadan çalıştığını, yaptığı her şeye büyük emek verdiğini ve işinden kazanıp işine yatırım yaptığını açıklamıştı. Ekibiyle beraber stratejik olarak ve taktiksel açıdan planlamalar yaptıklarını, daima bunları hayata geçirmekle meşgul olduklarını ve çalışmaya hiç ama hiç ara vermediklerinden bahsetmişti. Bugüne kadar albüm ve bir sürü single’ıyayınlanan sanatçı son hiti “ Yusuf Yiğit Duman, Sincerely “ ile artık tam manasıyla kendini dünya çapında bir marka haline getirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu