Emir Can İğrek: Erkek Sezen Aksu Olma Fikri Beni Gururlandırıyor -
MüzikMüzik Haber

Emir Can İğrek: Erkek Sezen Aksu Olma Fikri Beni Gururlandırıyor

Şarkıcı Emir Can İğrek, Armağan Çağlayan'ın 'Gör Beni' isimli programına konuk oldu. Kariyeri ve müzik sektörüne dair açıklamalarda bulunan İğrek, ''Erkek Sezen Aksu olma fikri hoşuma gidiyor'' sözleriyle dikkat çekti.

Şarkıcı Emir Can İğrek, Armağan Çağlayan’ın ‘Gör Beni’ isimli programına konuk oldu. Kariyeri ve müzik sektörüne dair açıklamalarda bulunan İğrek, ”Erkek Sezen Aksu olma fikri hoşuma gidiyor” sözleriyle dikkat çekti.

”Türkiye tarihine geçecek şarkılar yazmak, Türkiye tarihinde bir figür olmak istiyorum. Burada şu ana kadar bir sevgi elde ettik, bir başarı elde ettik” diyen Emir Can İğrek Sezen Aksu çıkışıyla da dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı, ”Diyorlar ki; ‘Geleceğin erkek Sezen Aksu’su olabilir’. Bu beni çok gururlandırıyor, çok hoşuma gidiyor. Çünkü zaten şarkı yazmayı ve söz yazmayı çok seviyorum. Böyle yaş almak istiyorum. Sezen Aksu’nun, benim hakkımda Zeynep Bastık’a mesaj attığını biliyorum. Zeynep’e, ‘Gelirken Emir Can’ı da getir’ demiş ama henüz gidemedim. Çok heyecan verici bir şey. Az önce de annem aradı Fulya Terim bir tanıdığımız aracılığıyla selam göndermiş bana. Çok sevindim.” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)