MüzikMüzik HaberVitrin

Emir Can İğrek: Yaptığım Şarkılarda Eksikler Var

Emir Can İğrek yakın zamanda çıkacak projeleriyle ilgili konuştu. Ünlü müzisyen 23 Nisan'da 'Memur' Mayıs ayının sonunda ise 'Kor' isimli tekli çalışmasını müzikseverlerle buluşturmayı planlıyor.

Müzisyen Emir Can İğrek, Milliyet Instagram hesabından canlı yayınlanan ‘Melis Baştuğ ile Haftanın Konuğu’ programına katıldı. Müzik projelerinden ve kariyerinden söz eden Emir Can İğrek, yeni çıkacak projelerinden de söz etti.

Son olarak ‘Zemin’ isimli tekli çalışmasını piyasaya süren İğrek, ”Yaptığım şarkılarda çok eksikler var. Şu an yaptığımız şarkılarda da var ve her zaman olacak. Hala her şarkımda eksiklik hissiyatını yaşıyorum. Tam yapabildiğimi düşünmüyorum. eğer bir eksik göremiyorsam işte orada bir sıkıntı var demektir. Eksik görüyorsun ki kendini geliştirecek alan buluyorsun” açıklamasını yaptı.

Ünlü müzisyen yeni projeleriyle ilgili de konuştu. Emir Can İğrek, ”23 Nisan’da ‘Memur’ yayımlanacak, ilginç bir lirik video çektik. Mayısın sonunda hayalimiz ‘Kor’ şarkısını yayınlamak” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.