Emrah Öz Her Gece İle İddialı Geliyor! -
Albüm & SingleMüzik

Emrah Öz Her Gece İle İddialı Geliyor!

Sözü Habil CEYHAN, Müziği Murat GÜNEŞ, Düzenlemesi Kaan GÖKMAN’ a ait olan Her GECE isimli şarkısı ile Emrah ÖZ Müzik dünyasına iddialı bir giriş yaptı.

Her GECE şarkısının klibini ise son yılların en başarılı yönetmeni Hasan KUYUCU çekti. Styling ise Emir KOÇ’a ait. Emrah ÖZ’e klipde 2 yabancı bayan model eşlik etti. Albüm fotoğraflarını ise Cüneyt GAZİOĞLU çekti. Mix mastering ise Erol TEMİZEL’ e ait.

Son 1 yıldır şan eğitimi ve oyunculuk eğitimi alan Emrah ÖZ, “müzik dünyasında ve sanat dünyasında tabi ki eski isimlerin olması çok önemli ama bizim gibi yeni ve bu yola yeni giren genç isimlerinde şans bulması gerekiyor diyerek bundan sonraki hayatımda en önemli olan şey her zaman müzik olacak. Müzikle doğdum müzikle yaşlanmak istiyorum ” diyor.

Albümde yer alan İmdat şarkısının da söz ve müziği Hüseyin Turgun EFE’ait. Düzenlemesini yine KAAN GÖKMAN yaptı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)