MüzikMüzik HaberVitrin

Emrah: Şöhret Mi Sizi İdare Ediyor, Siz Mi Şöhreti İdare Ediyorsunuz?

Kariyerinin kırkıncı yılını yaşayan ünlü şarkıcı Emrah, şöhretin hiçbir zaman kendisini yönetmesine izin vermediğini her zaman hakın içinde olduğunu söyledi.

Önceki gün bir alışveriş merkezinde gazetecilerle karşılaşan Emrah, şöhret hakkında konuştu. Kariyerinin kırkıncı yılını yaşayan ünlü şarkıcı, şöhretin hiçbir zaman kendisini yönetmesine izin vermediğini her zaman hakın içinde olduğunu söyledi.

Simit ve Ayran Alır Hem Yürür Hem Yerim

Meslektaşlarının sokaklarda korumalarıyla gezmesini de yorumladı. Ünlü şarkıcı, “Ben insan içinde olmayı seviyorum, onlarla sohbet etmeyi, merhaba demeyi severim. Örneğin simitçiden simit ve ayran alır hem yürür hem yerim. Tabii korumayla gezilecek yer var gezilmeyecek yer var. Bir konser ya da programınız olur gerektiğinde kullanılır. Öbür türlü şöyle bir şey vardır. ‘Şöhret mi sizi idare ediyor, siz mi şöhreti idare ediyorsunuz?’ durumu ortaya çıkar. Orada ince bir çizgi var. Kimin sizi idare ettiği önemli. Şöhret sizi idare ederse aynaya baktığınız zaman kendinizi farklı görürsünüz. Parayı yönetmek de öyledir.” diye konuştu.

Emrah, müziğin mi yoksa oyunculuğun mu zor olduğu sorusu üzerine ise “Hiçbir iş kolay değil. Benim kırkıncı yılım, kırk yıldır aşık olduğum bir mesleği yapıyorum. Bir daha dünyaya gelsem yine aynı işi yapmayı isterim. Müzik bir sevdadır, aşktır, oyunculuk da öyle” ifadesini kullandı.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.