GündemSosyal

En Moda Uluslararası Ödül Töreni Yapıldı

En Moda Uluslararası Ödül Töreni’nin 10. yıl kutlaması 26 Haziran 2024 Çarşamba günü görkemli bir törenle gerçekleştirildi.

En Moda Uluslararası Ödül Töreni’nin 10. yıl kutlaması 26 Haziran 2024 Çarşamba günü görkemli bir törenle gerçekleştirildi. Bu prestijli etkinlikte, Diamond, Platinum, Gold ve Silver olmak üzere dört farklı kategoride ödüller sahiplerini buldu. Gecede Müzikonair’e ”En İyi Dijital Platform” ödülü verildi.

Lords Palace Hotel’de gerçekleşen törende Alexandra Stan, Andrea, Eylem, Adam Clay, Millon Music, Nil Burak, Osman Alkaş, Genco Ecer, Roham Galabgir, Tuğba Özerk, Ayşegül gibi isimler sahne aldı.

*Ödül Töreni Hakkında:*

En Moda Uluslararası Ödül Töreni, müzik ve moda endüstrisindeki sanatsal ve teknik başarılara verilen ödüllerdir. Aynı zamanda birçok meslek grubuna da başarı ödülleri takdim edilmektedir. Ödüller, Kuzey Kıbrıs merkezli olup dijital platformlardan alınan sonuçlar ve farklı ülkelerde yaşayan sanatçı koordinatörlerinin oyları ile belirleniyor. Meslek ödülleri ise vergi dairesinin resmi sitesinde yer alan başarılı iş insanlarına, En Moda Magazine tarafından yılda bir kez veriliyor.

2013 yılında Kıbrıs’ın turizm merkezi Girne’de verilmeye başlanan ödüller, yılda bir kez ve çoğunlukla Haziran ayında düzenlenen törenle sahiplerine ulaştırılıyor.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu