RadyoUlusal

“En Yakın Arkadaşım Bir Deli Kitabı Filtresiz ve Samimi”

Ünlü oyuncu Kerem Fırtına CRI Türk’te Irmak Hekimoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Pano’da kitabı “En Yakın Arkadaşım Bir Deli’yi anlattı.

Kitabında kendiyle olan iç hesaplaşmasını anlatan Fırtına, çocukluğundan itibaren hafızasında yer eden anıları okuyucuyla paylaşıyor. Hem acı hem de tatlı anıların yer aldığı “En Yakın Arkadaşım Bir Deli” ünlü oyuncunun hayatla olan bağını kendiyle konuşarak anlattığı bir kitap.

“FİLTRESİZ OLSUN İSTEDİM”

CRI Türk’te katıldığı Pano’da Irmak Hekimoğlu’nun sorularını cevaplayan Fırtına, iç dünyasını okuyucuya açmaktan çekinmediğini, istediğinin de filtresiz, samimi bir anlatım olduğunu bu yüzden de kitabının içine fazlasıyla sindiğini vurguladı. Ünlü oyuncu, gerçek bir şeye ulaşmaya çalıştığını söyleyerek bu projeye yarım yamalak bir çalışmanın haksızlık olacağını belirtti. Fırtına, Kitabında kendi iç dünyasını paylaşmanın içinde olduğu sektörden kaynaklı kendisinde bir kaygı yaratmadığını da dile getirdi.

“ZEHRİMİ AKITTIM”

Geçmişte yaşadıklarını geride bıraktığını “zehrimi akıttım” ifadeleriyle dile getiren Fırtına şu anda daha dingin olduğunu belirtti. Kendine kurduğu bir atmosferde yaşamayı sevdiğini dile getiren Fırtına, yapı olarak duygusallık ve sertliği bir arada götürmeye çalıştığını söyledi.

 “KENDİMİ BİR YERDE HAYAL ETMİYORUM”

Hayal kurmayı sevdiğini ancak kendini bir yere konumlandırmaktan hoşlanmadığını belirten Fırtına, “yaşayarak görmeyi seviyorum” ifadelerini kullandı.

“EN YAKIM ARKADAŞIM BİR DELİYDİ”

CRI Türk’te ikinci kitabıyla ilgili ipucu da veren Kerem Fırtına, ikinci kitabın “En Yakın Arkadaşım Bir Deli’nin devamı olacağını fakat farklılıkların da olacağını CRI Türk dinleyicilerle paylaştı.

Kerem Fırtına’nın güçlü ve samimi kalemiyle okurken kendinizi Kerem Fırtına’nın dünyasında,  anlattıklarını izliyormuş gibi hissedeceğiniz kitabı “En Yakın Arkadaşım Bir Deli” Destek Yayınları’ndan çıktı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu