MüzikMüzik HaberVitrin

Enes Batur, Alkol Açıklamasıyla Tepki Çekti

Uzun süredir ortalıkta görünmeyen Enes Batur, çocuklara alkolle ilgili tavsiyesiyle tepki çekti.

Uzun zamandır ortalarda görünmeyen sosyal medya fenomeni Enes Batur  geçtiğimiz aylarda alkollü bir şekilde objektiflere yakalanmıştı. Bu hali çok konuşulan Enes Batur’un iki gün önce yüklediği YouTube hesabındaki videosu gündem oldu.

Batur çok konuşulan videoda, “Öncelikle söylüyorum, alkol iyi bir şey değildir. Hele ki sürekli içiciyseniz. Ama iki haftada bir, haftada bir insanın bünyesine göre arkadaş çevresinde bir sosyal içici olabilir” ifadelerini kullandı. Batur’un sözleri büyük tepki gördü ve Twitter’da TT oldu.

YouTube hesabından gerçekleştirdiği yayında çocuklara yönelik konuşma gerçekleştiren Batur, “Öncelikle söylüyorum, alkol iyi bir şey değildir. Hele ki sürekli içiciyseniz. Ama iki haftada bir, haftada bir insanın bünyesine göre arkadaş çevresinde bir sosyal içici olabilir” ifadelerini kullandı. Batur’un takipçilerinin büyük kısmının çocuklar olması, bu sözlere tepki gösterilmesine neden oldu.

“ENES BATUR TUTUKLANSIN”

Bu videonun tekrar gündeme gelmesiyle sosyal medya kullanıcıları videoya hakkında yorum yazmaya başladı. Tiwtter’da bir anda TT olan bu konu ardından ‘Enes Batur Tutuklansın’ Hasgtag’leri açıldı.

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.