FenomenMüzikMüzik HaberSosyal
Trend

Enes Batur Berkcan Güven’i Solladı

Sık sık birbiriyle kıyaslanan Berkcan Güven ve Enes Batur rekabetini galibi Enes Batur oldu.

YouTube ile ünlenen Enes Batur ve Berkcan Güven, iki rakip olarak anılmaya devam ediyor. İkisi de YouTube’a yakın zamanlarda içerik üreten ve aynı zamanda ünlenen Enes Batur ve Berkcan Güven; müzikte de sık sık birbirleriyle kıyaslanıyor.

Enes Batur, en son dün akşam “Ayaz” isimli klibiyle büyük rekora imza attı. Kendi rekorunu bile geçen Enes Batur, 1 günde 7 milyondan fazla kişiye ulaştı. Şarkı çok kısa süre içinde YouTube trend videolar listesine girdi. Ancak Berkcan Güven’in küfürlerle dolu “Bi S***ir Git” isimli klibi, 3 haftada 4 milyon izlenebildi. Müzik listelerinde YouTube’un daha kayda değer ve gerçekçi sonuçlar verdiği göz önüne alındığında Enes Batur’un Berkcan Güven’i solladığı sonucu ortaya çıkıyor.

enes batur berkcan güven acun ılıcalı reynmen exxen

BERKCAN GÜVEN SORUMSUZLUĞUNU İSPATLAMIŞTI

Berkcan Güven, “Bi S***ir Git” şarkısıyla yoğun tepki çekmişti. Şarkının klibinde Türk bayrağına hakaret eden ünlü fenomen, daha önce de Acun Ilıcalı’nın Exxen isimli platformu ile anlaşmazlık yaşamıştı. Sık sık küfürlü videolarıyla gündeme gelen Berkcan Güven, Exxen projesi ile ilgili sorumsuzluğunu da kabullenmişti. Hürriyet’ten Hakan Gence’ye röportaj veren Güven “Acun Abi (Ilıcalı) çok aceleyle istedi, biz bu zamana kadar acele bir üretim süreciyle bir şey üretemedik. Süre kısa olunca da darlanıp salındı” diye konuşmuştu.

İlgili Haberler:

Reynmen ve Berkcan Güven’in “Exxen” Hamlesi Hakkında Dikkat Çeken İddia

Berkcan Güven’in Klibinde Türk Bayrağına Hakaret!

enes batur berkcan güven ayaz

ENES BATUR TAKDİR GÖRDÜ

Sonuç olarak Enes Batur ile sık sık rakip gösterilen Reynmen ve Berkcan Güven, Acun Ilıcalı’yı yarı yolda bırakmışlardı. Ancak Enes Batur, Acun Ilıcalı’ya verdiği sözü tuttu ve sorumluluğunun bilincinde bir sosyal medya fenomeni olduğunu gösterdi. Öte yandan son klibini babası için hazırladığını belirten Enes Batur, klibinde şehitlere yer vererek sosyal bir mesaj vermeyi de ihmal etmedi. Tüm bunlar Enes Batur’un takdir görmesini sağladı.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/wGiwB
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.