Müzikonair Enes Batur Feci Kaza Sonrası Konuştu: “Ölmemi İsteyenler Oldu” | Müzikonair
FenomenSosyal

Enes Batur Feci Kaza Sonrası Konuştu: “Ölmemi İsteyenler Oldu”

Geçtiğimiz günlerde arabası takla atan ve adeta ölümden dönen sosyal medya ünlüsü Enes Batur, kaza anında yaşadıklarını anlattı.

YouTube kanalında yaşadığı olayla ilgili açıklama yapan Enes Batur, “Ölecek miyim diye kendime sordum. Ama araba tam ters düştüğünde içimden bir ses ‘Hayır ölmeyeceksin’ dedi bana.” diye konuştu.

Ünlü fenomen yol kenarındaki ağacın köklerinin asfaltı yukarı kaydırması sonucu kazanın gerçekleştiğini belirtti. Araç sürerken alkol almadığını, hız yapmadığını ve emniyet kemerini taktığını belirten Batur, şöyle konuştu:

“Benim tam çarptığım yerde büyük bir ağaç vardı. Ağacın kökleri asfaltı delip asfaltın altından yola sıçramış. Normalde ben dümdüz o şeritte ilerliyordum. O şeritte ağaç olmasaydı dümdüz devam edecektim. Ağacı deldiği için ağacın oraya geldiğim anda arabanın tekerleri bir anda kendini sola çekti.”

enes batur kaza

ENES BATUR: “ÖLMEMİ İSTEDİLER”

Hayatta olmanın ve sağlığın önemine değinen Batur, şunları söyledi:

“Kaza bitiyor, bir bakıyorsunuz arabanız paramparça olmuş. Camlar patlamış. Tekrardan kendime geldiğimde ‘Ben neredeyim, nasıl kaza yaptım’ dedim. Araba gerçekten önemli değil bu arada, sizin sağlığınızdan hiçbiri önemli değil ama üzülüyorsunuz bir yerde. Çünkü ben biliyorsunuz ben kaç yıl önce ilk arabam olarak almıştım, videosunu hatırlarsınız.”

Büyük bir felaketin eşiğinden dönen Batur, bu durumda bile kendisine ağır yorumlar geldiğini belirtti. Batur “Beni tanımamasına rağmen ölmemi isteyen insanlar oldu. Bu kötü bir his. Bunlardan birine belki bir şeyleri değiştirebilirim umuduyla cevap verdim. Her şeyin üstünden şaka yapılmaz.” diye konuştu.

Enes Batur’un videosunu izlemek için buraya tıklayın.

author avatar
haberalani
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)