SosyalSosyal Medya

Enes Batur’dan Okan Bayülgen’e Yanıt: Yaptığı Tamamen Çocukluk…

Okan Bayülgen'in sosyal medya fenomenlerini hedef alan ''Hepsi çöp, zavallı'' açıklamalarına Enes Batur'dan yanıt geldi.

Okan Bayülgen’in sosyal medya fenomenlerini hedef alan ”Hepsi çöp, zavallı” açıklamalarına Enes Batur’dan yanıt geldi. Sosyal medya ünlüsü Enes Batur, katıldığı bir davet öncesi Okan Bayülgen’in sözleri hakkında konuştu.

Enes Batur, “Onun bu yaptığı tamamen çocukluk. Onun yerinde olsam villamda ayaklarımı uzatır, dinlenirdim” ifadelerine yer verdi.

Okan Bayülgen geçtiğimiz haftalarda Haber Global’de Buket Aydın’ın sunduğu Buket Aydın ile Tarafını Seç programına konuk oldu. Buket Aydın’ın “Influencer’lar ve fenomenlilk de meslek oldu. Onlar da örnek olmalı mı?” sorusuna “Onların hepsi çöp! Para kazanmaya çalışan zavallılar hepsi. Hiçbir şey olmaz onlardan. Bazı aplikasyonlar geçerliliğini koruduğu sürece bir şeyler yapabilen, bu yolla 3 kuruş kazanabilen insanlar onlar” diyerek yanıtlayan Bayülgen, tartışma başlatacak cevabıyla Buket Aydın’ı bile şaşırttı.

“Sevdiğimiz, tanıdığımız sanatçıların bu işlere girmesi bende utanç duygusu uyandırıyor” diyerek pek çok ismi topa tutan ünlü şovmeni, Buket Aydın “Gülben Ergen Kapsül Oda’dan kafasını sallıyor, ‘Neden?’ diye soruyor” diye uyardı. Ancak Bayülgen “Tabi kafa sallar, birçok arkadaşı var bu işi yapan” diyerek geceye damgasını vurdu.

“TİKTOKÇULAR GERİZEKALIDIR”
17 saatini tiktok’ta geçiren gerizekalıdır” diyen Bayülgen, “İnsanlar neden sanatlarını yapmak yerine, bir arkadaşım krem gönderdi, sürüyorum, yumuşacık oluyorum diye 3-5 kuruşa tenezzül ederler, ben anlamıyorum. Çok çirkin şeyler. Bana böyle bir teklif gelince hemen küfrederek geri yolluyorum. Bir sanatçıya yakışır mı bu? Bazı sanatçılar çağdaş olmak adına bunu yapmayı düşünebilirler ama büyük saçmalık. Sosyal medyanın insanların seslerinin duyurması için büyük yararı var evet. Özellikle toplumsal felaketlerde… Ben Van depremi sırasında attığım bir tweet ile ‘Yılın en önemli 10 tweeti’ hikayesinden biri seçildim. Benim sosyal yardım amaçlıydı, bakın ben ne güzel kullanmışım” diyerek ücret karşılığı ürün tanıtan ünlülere veryansın etti.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.