Erdal Bağcı Radyocularla Sahurda!.. -
RadyoYerel

Erdal Bağcı Radyocularla Sahurda!..

Arabesk – Fantazi dünyasının sevilen sanatçısı Erdal Bağcı radyocularla birlikte sahurda bir araya geldi.

Seyri İstanbul Haliç Cafe’de, İstanbul’un eşsiz manzarasında gerçekleştirilen Sahur programına radyo dünyasından yoğun katılım vardı.

Bağcı, misafirleri kapıda karşılayarak hepsi ile tek tek ilgilendi. Sahur programından sonra kısa bir konuşma yapan Bağcı, ‘bugün beni yalnız bırakmayan yanımda olan siz değerli radyo programcılarına çok teşekkür ediyorum. Rabbım tuttuğumuz oruçları kabul etsin.Son çıkarmış olduğumuz albüme sizlerin de desteği ile ilgi bir hayli iyiydi, radyocular olarak çok iyi destek verdiniz. Hepinize çok teşekkür ederim’ dedi.

Geceye katılan radyocular ise, Radyo Ritim’den Genel Yayın Yönetmeni Uğur Bozdağ ve Sunucu Enes Özdemir, Anadolu’nun Sesi radyosundan Tayyip Erdoğan, Radyo 34’den Anıl Soylu, Karadeniz FM’den İdris Doğan, Erciş Star FM’den Özlem Sahra, Radyo 2000’den Baydamar Ersin, Makara Show, İstanbul’un Sesi radyosundan Seda Baran, Damla FM’den Akif Özcan, Radyo Ekin’den İbrahim Elden, Star Artı Bilo show, Nevzat Beyhan, Radyo Yaren’den Ercan Işık, Ant Medya’dan Arif Antlı, Cem Ajans’tan Cem Gülaç, söz yazarı Kadir Taştan, oyuncu Bekir Aslantaş katıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)