Ana Sayfa » Müzik » Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı!

Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı!

oduller-reklam-banner

Erdem Kınay, “Proje 3” albümünden “Aşk Cezalı” isimli şarkıda Ceyda Tezemir ile iş birliği yaptı. Ancak şarkıyı söyleyen Ceyda Tezemir’in ismi şarkı adında geçirilmedi.

Başlıkta yalnızca Erdem Kınay ismi kullanılırken, tümüyle şarkıyı söyleyen Ceyda Tezemir’in ismi künyede vokal olarak geçirildi. Konuyla ilgili Müzik Onair’a açıklama yapan Ceyda Tezemir, isminin geçirilmemesine tepki gösterdi.

Müzik tarihinde ilk kez yaşanan bir duruma imza atan Erdem Kınay, şarkıyı söyleyen Ceyda Tezemir’in ismini şarkıda kullanmadı. Şarkıyı söyleyen kişi Ceyda Tezemir olmasına rağmen, Tezemir’in ismi yalnızca şarkının künye kısmında vokal olarak geçirildi. Şarkı adı Youtube ve dijital platformlarda Erdem Kınay – Aşk Cezalı olarak geçiriliyor.

”Adımın Yazılmasını Çok İsterdim”

Konuyla ilgili Müzik Onair’a açıklama yapan Ceyda Tezemir, isminin geçirilmemesine tepki gösterdi. Tezemir, ”Proje 3 feat bir albüm olmadığı için adım yazılmadı. Tabi çok isterdim ama proje Erdem Kınay’ın” ifadelerine yer verdi. Konuyla ilgili birçok tepki de şarkının Youtube’daki klibine yorum olarak geldi. Birçok kişi şarkıda Ceyda Tezemir’in isminin geçirilmemesine isyan etti.

”Kızın göğüslerinde Erdem Kınay yazıyor ama kızın ismi başlıkta yazmıyor.” , ”Egoistliğin son noktası” , ”Erdem Kınay feat Ceyda olarak editlenmesi lazım başlığın aksi takdirde trendlere giremeden yok olup gidecek şarkı” şeklinde yorumlar gözden kaçmadı.

Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı!

Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı!

‘Öptüm’ Şarkısı Akıllara Geldi

Erdem Kınay daha önce 100 milyondan fazla tıklanan ve yayımlandığı dönem ilgi gören ‘Öptüm’ şarkısında Ceyda Tezemir ile iş birliği yapmıştı. Ünlü besteci ‘İkizler’den Ceyda Tezemir ile yeniden ortak bir projeye imza atmış oldu. Ancak bu defa ismini bile geçirmeyi tercih etmedi.

Beklentiyi Karşılayamadı

Erdem Kınay,  “Proje 3” albümünden “Aşk Cezalı” isimli şarkısını dinleyici ile buluşturdu. 30 Temmuz’da Youtube Knymuzik kanalında klibiyle yayımlanan şarkı, 9 günde yaklaşık 32 bin kişi tarafından görüntülendi.

Uzun bir aranın ardından sessizliğini bozan Erdem Kınay, görüntülenme sayısı ve tanıtımı bakımından beklentiyi karşılayamadı.

Diğer Proje Albümler

Erdem Kınay daha önceki Proje 1 ve Proje 2 albümlerinde iş birliği yaptığı Sibel Can, Demet Akalın ve Serdar Ortaç’ın isimlerini kullanmıştı. Şarkılar görüntülenme ve dinlenme sayısı bakımından sınıfta kalsa da ünlü şarkıcıların adı geçirilmişti. Peki Erdem Kınay, bu isimleri neden şarkılarda geçirdi? Erdem Kınay, Ceyda Tezemir’e yaptığı haksızlığı ünlü şarkıcılara yapmış olsaydı nasıl tepki alacaktı?

Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı! Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı! Erdem Kınay’dan Proje Hatası! Son Şarkısındaki Hata Gözlerden Kaçmadı!

 

 

oduller-reklam-banner