RadyoYerel

Ereğli’ye Yılın En İyi Bölgesel Radyo Programcısı Ödülü!

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin “Uluslararası Radyonun Yıldızları Ödülleri’nde, Yılın En iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçildi.

Ereğli FM Yayın Müdürü Arzu Tekin “Uluslararası Radyonun Yıldızları Ödülleri’nde, Yılın En iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçildi.

24 ayrı kategoride düzenlenen yarışmada Yılın En iyi Bölgesel Radyo Programcısı seçilen ve ödülü önümüzdeki günlerde kendisine takdim edilecek olan Tekin, mutluluğunu dinleyenleri ile paylaştı.

Tekin, “Radyo yayımcılığına gönül vermiş ve mesleğimi aşkla yapan biri olarak Uluslararası platformda düzenlenen yarışmada böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmekten dolayı çok mutluyum. Başta bizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Yönetim Kurulu Başkanımız Halil Bozkuş ve Batuhan Bozkuş’a, Radyoculuk mesleği ve radyo programcılarına değer vererek böylesi bir organizasyona ev sahipliği yapan İstanbul Esenler Belediye Başkanı Sayın Tevfik Göksu ve   Radyo Esenler’e, Oy verme sürecinde destekleri  ile bize güç veren Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Sayın Halil Posbıyık’a, her zaman yanımda olan çalışma arkadaşlarım,  gerek Ereğli, gerekse Türkiye’nin değişik yerleşim yerlerinden ve yurt dışından oy vererek destekleri ile yanımda olan  tüm dinleyicilerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.