Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

EROL EVGİN’İ AĞLATAN SÜRPRİZ

Polat Yağcı, Erol Evgin’i ağlattı… Başrollerini Sarp Apak ve Özge Özpirinçci’nin paylaştığı “Karışık Kaset” isimli filmi vizyon öncesinde izleyip, Erol Evgin ‘in efsane şarkısı ‘İçimdeki Fırtına’dan çok etkilenen Polat Yağcı, büyük ustaya bir sürpriz hazırladı.

Evgin’le randevulaşan Yağcı, kapattığı sinema salonunda ünlü sanatçıya filmi izletti.Pop müziğimizin efsane eserlerinden ‘İçimdeki Fırtına’nın çaldığı sahneler için Evgin’in yorumunu merak eden Yağcı şöyle konuştu; “Erol Evgin, Türk Pop Müziği’nin en büyük duayenlerinden biridir ve filme şarkısı ile büyük renk katmıştır. Filmi izlerken vereceği tepkiyi merak ettiğim ve vücuda getirdiği efsane şarkının yeni nesilde nasıl tınladığını görmesini istediğim için filmi birlikte izlemek istedim” dedi. Filmde gözyaşlarına hakim olamayan Evgin “Uzun bir aradan sonra ilk kez bir filmden bu kadar etkilendim. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, gişesi bol olsun” dedi

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.