MüzikMüzik Haber

Erol Köse’den Aleyna Tilki’ye Sert Tepki!

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Enes Batur'un YouTube programına katılmıştı. Programda bir olayı anlatırken 'çingen' kelimesini kullanması Erol Köse tarafından sert bir şekilde eleştirildi. 

Aleyna Tilki, geçtiğimiz günlerde Enes Batur’un YouTube programına katılmıştı. Programda bir olayı anlatırken ‘çingen’ kelimesini kullanması Erol Köse tarafından sert bir şekilde eleştirildi.

Aleyna Tilki, Enes Batur’un programında başından geçen bir olayı anlatırken şu cümleleri kurdu: “Gözüme takıldı ama çingen yani. Hardcore çingen yani tanımazsın. Ben de hani bu napıyo burda işsiz falan dedim” Tilki’nin bu sözleri sosyal medyada tartışma yaratırken Erol Köse tarafından da tepki çekti.

Şöhretini Kaybedince İyice Saçmalıyor!

Erol Köse, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda konu ile alakalı şu sözlere yer vererek ünlü şarkıcıya sert eleştiride bulundu: “Çingen diyip romanlarla dalga geçene bak sen! Ağzından küfür eksik olmayan bu cahilin orkestrasında çalan romanlar e bi güzellik düşünürsünüz sanırım, gerçi konser vs de yapamıyor. Talep yok. Bu kız 3 yıldır dünya starı olucam dedi. İngilizce şarkıları ve Türkçe şarkıları elinde patladı. Kariyeri dip, rapçilerden medet umuyor ama o kitle dün yuhlamış bile. Özetle bitiş yılları!”

Köse, ayrıca Aleyna Tilki’nin videosunu da paylaşarak üzerine şu notu düştü: “Irkçı cahil, dünya starı olucam derken duvara çarpıp şöhretini kaybedince iyice saçmalıyor”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.