Erol Köse'den Lezbiyen Şarkıcı ve Yönetmen İfşası -
MüzikMüzik HaberVitrin

Erol Köse’den Lezbiyen Şarkıcı ve Yönetmen İfşası

Erol Köse, paylaştığı Instagram hikayesinde lezbiyen şarkıcı ve yönetmen sevgilisini açıklacağını söyledi.

Ünlü prodüktör Erol Köse, sosyal medyasını aktif kullananlardan. Sık sık takipçileriyle gündeme dair haberler paylaşıyor. Erol Köse son olarak ilginç bir paylaşım yaptı ve herkesin konuştuğu lezbiyen şarkıcı ve yönetmen sevgilisinin km olduğunu açıklayacağını söyledi.

“HERKES BU BÜYÜK AŞKI KONUŞUYOR”

Erol Köse, yaptığı paylaşımda herkesin konuştuğu bu eşcinsel ilişki ile ilgili, “Herkes lezbiyen şarkıcı ve ile sevgilisi lezbiyen klip yönetmeninin büyük aşkını konuşuyor. Şarkıcı parayı basıyormuş yönetmen gitmesin diye” dedi.

Köse henüz vermediği paylaşımında, “Şarkıcının isminin ikinci harfi A, yönetmenin ismi 3 harflik” diye ipucu verdi. Takipçilerinden tahmin almak isteyen ünlü prodüktör DM’ine mesaj atmalarını istedi.

“YAKINDA AÇIKLAYACAĞIM”

Yakın bir zamanda bu isimleri açıklayacağını söyleyen başarılı müzik yapımcısı, ayrıca herkesin hayatına saygı duyduğunu belirerek, “Herkesin tercihine saygımız var. Bizim saygı duymadığımız kısım bu yönlerini gizleyip çakma erkek sevgili ile ara ara gözükmesi şarkıcının. Yani sahtekar olması. Kimi kandırıyorsun?” dedi.

İŞTE EROL KÖSE’NİN PAYLAŞIMI

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)