Ana Sayfa » Müzik » Erol Köse’den Rota’ya ”Kariyeri Başlamadan Bitti… Game Over!”

Erol Köse’den Rota’ya ”Kariyeri Başlamadan Bitti… Game Over!”

oduller-reklam-banner

Gözaltına alındığına dair takipçileriyle paylaştığı görüntülerin gerçek dışı olduğu ortaya çıkan Rota’ya bir eleştiri de Erol Köse’den geldi. Ünlü prodüktör ve magazin yorumcusu Erol Köse, ”Ezik Rota! Böyle mi meşhut olacaktın zavallı. Sen de çap yok ki rezil oldun game over! Aynı kitle şimdi sana küfrediyor. Kariyerin başlamadan bitti” sözlerini kullandı.

Köse, Instagram hesabından paylaştığı Rota açıklamasına Ezhel’in olanlardan habersiz Rota’yı desteklediği video da yer aldı. Gözaltına alındığı haberini herkes gibi gerçek zanneden Ezhel, ilgili Rota’ya destek vermişti. Sonradan anlaşılan gerçek herkes gibi Ezhel’i de şok etmişti. Erol Köse bu konuyla ilgili de ”Ortalığı ayağa kaldırıyor. Onbinlerce insan bu yalanı paylaşıyor. Ezhel iyi yürekli savunma videosu paylaşıyor…” ifadelerine yer verdi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

ROTA YENİDEN HESAPLANIYOR ! YUH ARTIK 🎼 ‘Rota” takma adlı Bulut Alpman “Göz altına alındım” diye yalan söylüyor , düzmece video yayınlıyor ( sayfaları sol it izle⏮) Oda tv ve “Ünlü Rapçiye şarkıda ismi geçiyor diye Bilal baskısı” diye Oratlığı ayağa kaldırıyor. 10 Binlerce insan bu yalanı paylaşıyor, ıyı yurekli Ezhel savunma vıdeosu paylaşıyor ( sola it izle ⏮) Amaaaaaa! İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı : Yahu Bu adamı biz gözaltına almadık, YALAN SÖYLÜYOR.’ Diyor … a be ezik Rota ,BOYLE Mİ MEŞHUR OLCAKTIN ZAVALLI SEN DE O ÇAP YOK Kİ REZIL OLDUN GAME OVER ! AYNI KITLE ŞİMDİ SANA KUFREDIYOR , KARIYERIN BAŞLAMADAN BİTTİ 💣 #rota #sahtekar #rap #rezillik #gameover #theend

HEM DOKTOR HEM ÜNLÜ (@dr_erolkose)’in paylaştığı bir gönderi ()

oduller-reklam-banner
Ezgi

İlginizi Çekebilir