Diğer EtkinlikEtkinlikler

Ertuğrul Özkök, Otilia ve Alper Erözer Yılbaşı Gecesi NR1 TV Ekranlarında!

NR1 TV'nin yılbaşı gecesi programında Ertuğrul Özkök'ün seçmelerinden oluşan Ege müzikleri, Otilia ve genç müzisyen Alper Erözer'in sunumuyla TOP 40 listesi yer alıyor.

Yeni yılı evlerimizde karşılayacağımız bu yılbaşı gecesi televizyonların da programları belli olmaya başladı. Türkiye’nin en sevilen müzik kanallarından NR1 TV’nin yılbaşı gecesi programında Ertuğrul Özkök’ün seçmelerinden oluşan Ege müzikleri, Otilia ve genç müzisyen Alper Erözer’in sunumuyla TOP 40 listesi yer alıyor.

Geçtiğimiz yıla damgasını vuran, dünyaca ünlü şarkılardan oluşan yerli ve yabancı TOP 40 Listesini güzeller güzeli Otilia ve sempatik genç müzisyen Alper Erözer’in sunumuyla müzik ve eğlencenin harmanlandığı bir program, keyifli bir yılbaşı için sizlere eşlik edecek. Yabancı listelerde yer alan ilk 20 şarkıyı ve yerli listelerde en çok dinlenilen, en çok beğenilen 20 şarkıyı dünya starı Otilia’nın sempatik sunumuyla gecenize renk katacak.

2021 yılı geri sayımına Ertuğrul Özkök’ün seçtiği Ege müzikleri eşlik edecek. Ertuğrul Özkök, yaptıkları işlerle, buluşlarla öne çıkan ve haklarının teslim edilmesi gereken, vefa borcumuz olan meslek erbaplarından oluşan YILIN İNSANLARI’nı EGE MÜZİKLERİ ile buluşturduğu listeyle 2020 yılının unutulmazlarını hatırlatacak.

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu