Ana Sayfa » Radyo » Ertuğrul Özkök ve Kadir Çetin ‘Evdeneve’ İle Misafiriniz Oluyor

Ertuğrul Özkök ve Kadir Çetin ‘Evdeneve’ İle Misafiriniz Oluyor

oduller-reklam-banner

Ertuğrul Özkök ve Kadir Çetin Evdeneve programıyla her akşam 21:00’de NR1 Türk Fm’de ve Instagram canlı yayınlarıyla devam ediyor.

‘Evde kal’ çağrısı sonrası birçok etkinlik sosyal medyadan dijital olarak yapılmaya devam ediyor. Dijital etkinliklerden biri de radyo programları. Birçok radyo programcısı canlı yayınlarını kendi evinden  sürdürmeye başladı. O isimlerden bir tanesi de NR1 FM programcısı Kadir Çetin oldu.

Ünlü radyo programcısı duayen gazeteci Ertuğrul Özkök ile birlikte yaptığı ‘Evdeneve’ isimli radyo programı evde zaman geçirenlere moral verecek.

‘Aleyna Tilki, Ajda’nın Tahtına Oturacak’

Dün yayınlanan programda ünlü radyocu Kadir Çetin kendi evinden ve ünlü gazeteci Ertuğrul Özkök ise İstanbul’daki evinden katılarak, NR1 Türk Fm’de yaklaşık 1 saat boyunca aradyo programı yaptılar. Programın sürpriz isimleri ise Hamdi Alkan ve eşi Selen Görgüzel oldu. Ünlü çift, İstanbul Sarıyer’deki evlerinden programa dahil oldu.

Neşeli ve bol kahkahalı geçen programda farklı sohbet konuları ele alındı. Gazeteci Ertuğrul Özkök bir ara Ajda Pekkanı çok sevdiğini ve onun gelecekteki tahtına Aleyna Tilki’nin oturacağını söyledi.

Özkök ve Alkan, birbirlerine moral vermek amacıyla sık sık övgülerde bulundu.

Dinleyicilerin mesaj yağmuruna tuttuğu program, aynı anda Number1 Instagram adresinden de canlı yayınlandı.

Ertuğrul Özkök ile Kadir Çetin’in sunduğu Evdeneve programı her akşam 21:00’de evdeki insanları motive etmeye devam edecek.

Ertuğrul Özkök ve Kadir Çetin ‘Evdeneve’ İle Misafiriniz Oluyor

oduller-reklam-banner