Ana Sayfa » Müzik » Eski Sevgilisi Otilia’dan Sinan Akçıl’a: Yuva Kurulacak Bir Erkek Değil

Eski Sevgilisi Otilia’dan Sinan Akçıl’a: Yuva Kurulacak Bir Erkek Değil

oduller-reklam-banner

‘Billionera’ şarkısı ile Youtube’ta 100 milyonun üzerinde tık alan şarkısı ile tanınan Ünlü Romen Şarkıcı Otilia, Number 1 Türk Fm ile NR1 Türk Tv ortak yayında Kadir Çetin ile Number 1 Star programına konuk oldu.

“Deli gibi” adlı Türkçe bir şarkı çıkaran Otilia, Türkçe şarkı okumasını “Romanyalıyım, Romence şarkılar kulağa hoş gelmiyor.Bu yüzden İngilizce ve İspanyolca şarkılar okuyordum.Türkçe de kulağa çok hoş gelen melodik bir dil, o yüzden bir de Türkçe şarkı okumak istedim.” diye açıkladı.

“Sinan aile kurulacak bir erkek değil.”

Program sunucusu Kadir Çetin’in  “Serdar Ortaç ve Sinan Akçıl ile daha önce de balım diye bir şarkı yapmıştınız.Adınız ikisi ile de aşk dedikodularına karışmıştı. Nedir bunun aslı?” diye sorması üzerine, “Serdar Ortaç ile asla aşk yaşamadım.Sadece profesyonel iş arkadaşımdı. Sinan Akçıl ile 2 yıl ilişkimiz oldu. Reklam ilişkisi değildi. Saklamak için çok uğraştık. Özel hayatının ortalarda olmasını seven biri değilim. Aramızda mesafeler vardı, çok zordu ve bitti.” dedi.

Evlenmeyi düşündünüz mü? sorusu üzerine ise  gülerek “Sinan aile kurulacak bir erkek değil. Ondan çocuk istemezdim” diye cevap verdi.”Zamanı geldiğinde evleneceğim bütün hayatım boyunca bekar olmayacağım ama eğer bir gün evlenirsem kendi ülkemden biri ile evlenirim.” diye ekledi.

oduller-reklam-banner