Müzikonair Eşref Kolçak; ”Oğlumun 7 Yılını Yediler!..” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Eşref Kolçak; ”Oğlumun 7 Yılını Yediler!..”

Eşref Kolçak Cengiz Semercioğlu’nun geçtiğimiz günlerde Hürriyet Kelebek Gazetesi’nde oğlu hakkında yazdıklarına cevap verdi.

Eşref Kolçak Cengiz Semercioğlu için ”Adamı tanımam… Cengiz Semercioğlu diye biri yazmış. Ya bu kadar terbiyesizlik olur mu? Ayıptır! Ölen birini kötüleyerek ne kazanırsın be adam. Alkol tamam… Ama Harun katiyen uyuşturucu kullanmadı. Doktoru da açıkladı. O yazıyı yazana küfür bile etmem!” dedi.

Oğlu ile ilgili ilginç açıklamalarda bulunan Eşref Kolçak, Harun Kolçak’ın tekrar albüm yapmak için çok çaba sarfettiğini de dile getirdi.

Eşref Kolçak oğlunun yeni albüm çıkarmak için İbrahim Tatlıses ve Şahin Özer’den haber beklediğini 7 yıl boyunca oğlunu beklettiklerini de dile getirdi.

Eşref Kolçak: ”Haruncuğum yapımcılar tarafından çok harcandı. İnsan diye kabul etmediğim İbrahim Tatlıses… Ondan evvel de Şahin Özer denen ahlak yoksunu… Biri üç yıl, öbürü dört yıl Harun’u oyaladı. Oğlanın yedi yılını mahvettiler. “Bugün yarın, bugün yarın” diye diye albümlerini yapmadılar, bırakmadılar da… Alkolle o hırsını tatmin etmeye çalışıyordu ama mutlu öldü.”

author avatar
Damla Sayman
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)