MüzikMüzik HaberVitrin

Eurovision Taciz İddiası İle Çalkalanıyor!

Eurovision için düzenlenen etkinlikler, taciz iddiasıyla gündem oldu.

Bu yıl İtalya’da gerçekleşen Eurovision için düzenlenen etkinlikler genç kadınların iddialarıyla gündem oldu. İddia edilene göre dans pistinde sanatçılar tarafından bir grup kadın cinsel tacize uğradı.

Olayın pazar günü Torino’da eski bir kraliyet ikametgahı olan Venaria Sarayı’nda düzenlenen bir partide gerçekleştiği bildirildi. Gösterilerden birinde iki erkek dansçının kendilerine dokunması üzerine genç kadınların dans pistinden kaçtıkları öğrenildi.

İtalyan basın ajansına konuşan 20 yaşındaki ismi açıklanmayan kadın, “Sürekli bize sarıldılar ve biri elini belime koyup beni öpmeye çalıştı. Kaçmayı başardım ama biri daha yaklaştı ve aynı şeyi yaptı. Eurovision için gönüllü olarak çalışmaktan mutluyum ama el yordamıyla tacize edilmeyi beklemiyordum” dedi.

Konuyla ilgili gönüllülerin organizatörü Alessandra Aires iddiaların doğru olmadığını söyleyerek, “Partideydim ve herhangi bir taciz görmedim… Belki bazı yorumlar biraz fazla ileri gitti ama bu partideki coşkuyla ilgili” dedi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.