EkranSosyal

Exxen’in İddialı Projesi İptal Edildi!

Sosyal medya fenomenleri Reynmen ve Berkcan'ın Exxen'de yapacağı program iptal edildi. İşte nedeni...

Sosyal medya fenomenleri Reynmen ve Berkcan’ın Exxen’de yapacağı program iptal edildi. Berkcan Güven, Instagram hesabından bir video paylaşarak projenin anlaşmazlıklar sebebiyle bittiğini söyledi.

Berkcan, ”Muhtemelen proje yattı gibi. Taraflar çok fazla olduğu için belli bir ortak nokta bulmak çok zor. O yüzden şu an olacak gibi durmuyor. Ben de artık bunu söylemek istiyorum. Bize güvenip, üye alanlar bana yazıyor. Kimse de bir şey söylemiyor” dedi.

Berkcan sözlerini şöyle sürdürdü;

”Çok acele başladığı için benim düşüncem. Belli bir çekim tarihi istendi. Bu sebepten taraflar arasında uyuşmadı. Ayrıca kendi hayatlarımızda farklı şeyler yaptığımız için Yusuf da ben de. ”

Exxen’in merakla beklenen projesinin iptal edilmesi Berkcan Güven ve Reynmen takipçilerini şaşırttı. Hatta ikilinin yapacağı program, platformun en çok izlenen içeriği olursa Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven’e lüks bir araba alacağını söylemişti.

İşte Berkcan Güven’in açıklaması;

İlgili Haber: Reynmen ve Berkcan Güven’in “Exxen” Hamlesi Hakkında Dikkat Çeken İddia

 

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/LhvDl
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.