Müzikonair Ezginin Günlüğü’nden Tribute Albüm | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Ezginin Günlüğü’nden Tribute Albüm

40 yılı aşkın müzikal yolculuğunu tribute albümle taçlandıracak olan Ezginin Günlüğü’nün ’40 Yıllık Şarkılar’ adını taşıyan yeni albümü yakında müzikseverlerle buluşacak.
20 Sanatçı Aynı Albümde
Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle çıkacak albümde Bora Duran, Can Bonomo, Can Kazaz, Can Ozan, Cihan Mürtezaoğlu, Dilhan Şeşen, Dolu Kadehi Ters Tut, Eda Baba, Fikri Karayel, Gripin, Harun Tekin, Karsu, Melek Mosso, Melike Şahin, Nilipek, Ömer Yener, Pinhani, Rubato, Sedef Sübüktekin ve Zeynep Bastık yer alacak.
İkinci Proje Albüm
2007 yılında, grubun 25. yılı için hazırlanan ve Sezen Aksu’dan Bülent Ortaçgil’e, Aşkın nur Yengi’den Haluk Levent’e, çok sayıda önemli sanatçının yer aldığı Çeyrek albümünün ardından, yakın bir zamanda Ezginin Günlüğü için hazırlanan yeni “tribute” albüm müzikseverlerle buluşacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)