FenomenSosyalVitrin

Ezgizem Milletvekili Aday Adayı Oldu

Sosyal medya fenomeni Ezgizem, CHP'den milletvekili aday adayı oldu. Sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçisi olan Ezgizem, CHP Antalya'dan milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptığını söyledi.

Sosyal medya fenomeni Ezgi Gizem, CHP’den milletvekili aday adayı oldu. Sosyal medyada 1 milyondan fazla takipçisi olan Ezgizem, CHP Antalya’dan milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptığını söyledi. Haberi sosyal medya hesabından duyuran ünlü fenomen, ”Gençlere sosyal medyadan ulaşabilecek olanaklara sahibim. Gençlere umut olmak için daha fazla ne yapabiliriz derken Kılıçdaroğlu’nun açıklamalarının da etkisiyle aday adayı olma kararı aldım.” ifadelerine yer verdi.

Ezgizem şunları söyledi;

”Herkese merhaba , Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk “Bütün ümidim gençliktedir.” Ancak içinde bulunduğumuz koşullarda Ülkemiz gençlere umut olacak koşullarda değil. Pırıl pırıl gençlerimiz ülkeyi terk ediyor. Sayın @kilicdaroglu gençliğe önem veren açıklamalar yapıyor, gençlerin sorunlarını dile getiriyor. Bende gençlerin umutsuzluğunu görüyorum. Gençlere sosyal medyadan ulaşabilecek olanaklara sahibim. Gençlere umut olmak için daha fazla ne yapabiliriz derken, Sayın @kilicdaroglu nun açıklamalarının etkisiyle CHP’den aday adayı olma kararı aldım. İlk görüşmemi CHP Genel başkan yardımcısı sayın Faik Öztrak ile gerçekleştirdim, görüşlerimi paylaştım. CHP’nin gücüyle gençlere daha etkili dokunuşlar yapacağıma inanıyorum. Antalya CHP örgütümüzle, Sayın Muhittin Böcek ve tüm il ve ilçe örgütlerimiz de gençlerimize önem vermekteler. Antalya CHP örgütü ile birlikte yürüyeceğiz. Yolumuz uzun, yolumuz zor. Birlikte başaracağız.”

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.