GündemSosyalVitrin

Ezhel, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nü Es Geçti!

Rap şarkıcısı Ezhel, 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü'nde hiçbir paylaşım yapmaması ile dikkat çekti. 

Rap şarkıcısı Ezhel, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde hiçbir paylaşım yapmaması ile dikkat çekti. Ezhel, daha önce PKK sempatizanlığı yapması ile gündeme gelmişti. Şu anda Almanya’da yaşayan rapçinin Türkiye’de Cumhurbaşkanına hakaret suçu ve uyuşturucudan kesinleşmiş hükmü vardı.

“Kahrolsun PKK” sözlerini ağzından duyamadığımız Ezhel, bu sene 10 Kasım’da Atatürk’ü de anmadı. Şarkıcı, hiçbir sosyal medya hesabından bu konu ile alakalı paylaşım yapmaması ile kullanıcıların da dikkatini çekti.

Ezhel, geçtiğimiz günlerde de Twitter hesabında yaptığı paylaşımda rüyasında Türkiye’ye gelmesini anlattığı yazı ile tartışma konusu olmuştu. Rapçi, yazısında şu ifadelere yer vermişti: “Dün rüyamda Türkiye’de bir yerdeydim,kaçak yollarla gelmişim. İt gibi korkuyorum beni paketleyecekler diye. Uzaklardan bir memur yaklaştı dedi ‘merhaba ezhel bey nasılsınız?’ dedim iyiyim siz? Dedi kılıçtaroğlunda liderlik vasfı yok bi kere. Ter içinde uyandım”

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.