GündemSosyalVitrin

Ezhel’den Tepki Çekecek Terör Yanlısı İfadeler: Kürdistan’ın Başkenti Ankara’dır

Ezhel, Twitter hesabında açtığı ses odası yayınında tepki çekecek sözler dile getirdi. Daha önce de terör yanlısı konuşmaları ile eleştirilen rap şarkıcısı, bu sefer de "Kürdistan'ın başkenti Ankara'dır" diyerek şok ifadelere imza attı.

Ezhel, Twitter hesabında açtığı ses odası yayınında tepki çekecek sözler dile getirdi. Daha önce de terör yanlısı konuşmaları ile eleştirilen rap şarkıcısı, bu sefer de “Kürdistan’ın başkenti Ankara’dır” diyerek şok ifadelere imza attı.

Şu anda Almanya’da ikamet eden Ezhel’in Türkiye’de Cumhurbaşkanına hakaret suçu ve uyuşturucudan kesinleşmiş hükmü vardı. Şarkıcı, geçtiğimiz 10 Kasım’da Atatürk’ü anmaması, sosyal medya hesabında hiç paylaşım yapmaması ile de dikkatleri üzerine çekmişti.

İlgili haber:

Ezhel 10 Kasım Atatatürk’ü Anma Günü’nü Es Geçti

Ezhel, daha bugün Türkiye’yi temsilen Eurovision şarkı yarışmasına katılırsa birinci olabileceğini dile getirmişti. Ancak bunun üstüne şarkıcı, PKK sempatizanlğıyla yeniden gündeme geldi. Rapçi, Twitter hesabında açtığı canlı yayında kürdistan’ı şu sözlerle savundu: “Zaten Rumlar gitmiş, Ermeniler gitmiş. Kürtler giderse ben artık dayanamam. Kürt halkının kendi şeyini savunuyorum. Bence zaten kürdistan’ın başkenti Ankara’dır, İstanbul’dur. Bir şekilde bu meselenin çözüleceğine de gönlümden, kalbimden inanıyorum”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.