Ana Sayfa » Müzik » Ezhel’e Seslenen Hadise’nin Hamlesi Dikkat Çekti

Ezhel’e Seslenen Hadise’nin Hamlesi Dikkat Çekti

oduller-reklam-banner

Son birkaç yıldır Türkiye’de pek çok kişinin müzik zevki değişmeye ve Rap, trap türüne doğru kaymaya başladı. Pek çok pop sanatçısı da bu akımdan etkilenerek şarkılarında Rap, hiphop, R&B ve trap esintilerine yer vermeye başladı.

“Pop müzik öldü”, “Rap müzik furyadan ibaret değil” tartışmaları devam ederken birçok pop sanatçısı şarkılarında eski pop soundlarından ziyade trap tarzı benimsiyor. Özellikle Hadise’nin en son çıkardığı “Küçük Bir Yol” adlı şarkısı trap esintiler barındırmış ve büyük beğeni kazanmış; öyle ki şarkı dünya listelerine girmeyi başarmıştı.

Kendi müzik kariyerinde böyle bir yeniliğe giden Hadise zaman zaman bazı Rap müzik yapan kişileri destekliyor. Daha önce Reynmen’in “Ela” şarkısında dans eden Hadise, bu kez Ezhel’in yeni teklisi “Allah’ından Bul” şarkısını destekledi. Ünlü popçu, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda Ezhel’e seslenerek “Düşüncelerimizi şarkılara çevirdiğin için bu kelimeleri yazdığın için teşekkürler” notunu paylaştı.

Hadise’nin bu hamlesi, yeni müzik trendlerini yakından takip ettiğini bir kez daha kanıtlamış oldu. Ünlü popçunun en son çıkardığı “Küçük Bir Yol” şarkısı da kendisini güncellediğinin sinyallerini vermişti.

Ezhel’e Seslenen Hadise’nin Hamlesi Dikkat Çekti

Ezhel’e Seslenen Hadise’nin Hamlesi Dikkat Çekti

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani