Müzikonair Fadik Sevin Atasoy’a Kenan Doğulu Bursu | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Fadik Sevin Atasoy’a Kenan Doğulu Bursu

Fadik Sevin Atasoy, 'Bambaşka Sohbetler' programına konuk oldu. Atasoy, Amerika'daki kariyerini anlatırken, Kenan Doğulu"nun bursuyla okuduğunu söyledi.

Amerika’da yaptığı işlerle gündemde olan Fadik Sevin Atasoy, YouTube2da bir programa katıldı. Hayatıyla ilgili önemli açıklamalar yapan Atasoy, Amerika’da Kenan Doğulu bursu ile okuduğunu anlattı.

“KALACAK YERİM YOK”

Babası Sönmez Atasoy’un ölümünden bir süre sonra Amerika’ya yerleşen Fadik Sevin Atasoy “New York’da babamla birlikte Amerika macerası başladı. Sonra babam Türkiye’ye geri döndü, ben orada Los Angeles’da Michelle Danner’dan oyunculuk bursu kazandım. Onun sınava benzer bir şeyi vardı, isim öğrenmeden, ne yaptığını öğrenmeden çıkıp karşısında oynuyorsun. ‘Sen kimsin, kal, ben sana bursunu veriyorum’ dedi. Ama kalacak yer yok, arabam yok” dedim.

“KONUK ODASINI VERDİLER”

Ünlü oyuncu, “Türkiye’ye döneceğim diye düşünürken Kenan Doğulu sağ olsun, onun bursuyla okudum. Kenan ‘Benim halam bizim evde, git seni evlat edinsinler’ dedi. Gittim, kuzenleri falan, bana konuk odasını verdiler. Ben orada kalarak okulu bitirdim” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu