Albüm & SingleMüzikVideo

Faruk K’dan Zengin Kalkışı: Klibiyle Olduğu Kadar Sokak Fotoğrafları İle De Dikkat Çekti

Faruk K'nın, "Zengin Kalkışı" isimli tekli çalışması tüm dijital platformlarda ve 4K çözünürlüğünde YouTube kanalında.

Faruk K’nın, “Zengin Kalkışı” isimli tekli çalışması tüm dijital platformlarda ve 4K çözünürlüğünde YouTube kanalında yayında.

Şarkıları,dansları ve kişiliğiyle Pop müziğin çok sevilen yorumcusu Faruk K , “Azar Azar” Hadi Bakalım” ve Sen Gidince coverlarından sonra yepyeni şarkısı Zengin Kalkışı”nı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.
Söz ve bestesi Engin hızeskin’e ait olan şarkının aranjesi Erhan Bayrak tarafından yapıldı. Yapımcılığını kendisinin yaptığı şarkının klibi ve fotoğrafları Hossein Khojamli tarafından çekildi.

Video Klibi İzlemek İçin Tıklayabilirsiniz

Klipteki Tablonun Sırrı Ne?

Ünlü söz yazarı Aysel Gürel ile dostluğu bilinen Faruk K’nın klibinde kullandığı tablonun bir sırrı var. Klipte sokakta yaşayan bir Homeless’ı canlandıran Popçu yıllar önce Aysel Gürel ile çöpten buldukları bir tabloyu klibinde kullandı. Faruk K, konu hakkında şu ifadelere yer verdi: “Bu tabloyu sevgili Aysel ile bir cumartesi gecesi Beşiktaş pazarındaki çöp yağıntıları içerisinden bulmuştuk. Aysel bu tablo sende kalmalı diyerek bana vermişti. O gün bugündür tablo benim evimde en değerli köşede durmaktaydı bu şarkının klibini düşünürken tablo ile defalarca göz göze geldim ve bana ilham verdi.Tabloyu çöpten bulduğumuz anı seyirciye yaşatmak istedim ve bu klibi sevgili dostum Aysel Gürel anısına sundum. Onu çok özlüyor ve her gün sevgi saygıyla anıyorum”

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.