Müzikonair Fatih Bulut ‘Mavi Mavi’ İle Hayal Kırıklığı Yaşadı | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Fatih Bulut ‘Mavi Mavi’ İle Hayal Kırıklığı Yaşadı

'Çok Sevdim Yalan Oldu' şarkısıyla hatırladığımız Fatih Bulut, Trabesk albümünde seslendirdiği Mavi Mavi şarkısıyla umduğu karşılığı alamadı.

‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ şarkısıyla hatırladığımız Fatih Bulut, Trabesk albümünde seslendirdiği Mavi Mavi şarkısıyla umduğu karşılığı alamadı.

Dark’n Dark Music ve DMC ortak etiketi taşıyan Trabesk albümünde birçok şarkıcı arabesk şarkıları trap versiyonuyla yeniden seslendirdi. Albümde ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ şarkısıyla 270 milyondan fazla izlenen Fatih Bulut da Mavi Mavi şarkısını yorumladı. Ancak Fatih Bulut İbrahim Tatlıses’in şarkısı Mavi Mavi’nin klipli haliyle yalnızca 24 bin kişi tarafından izlendi. Fatih Bulut, sosyal medyada viral olan şarkılarından sonra son çalışmasıyla hayal kırıklığı yarattı.

 

author avatar
Turuncu Sayfa
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)