MüzikMüzik HaberVitrin

Fatih Ürek İzdivaç Programı Yapacak

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, katıldığı Söylemezsem Olmaz magazin programında yeni projesini açıkladı. Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Fatih Ürek, evlendirme programı yapacağını söyledi.

Ünlü şarkıcı Fatih Ürek, katıldığı Söylemezsem Olmaz magazin programında yeni projesini açıkladı. Uzun bir süredir ekranlardan uzak olan Fatih Ürek, evlendirme programı yapacağını söyledi. Daha önce Gelinim Mutfakta programını sunan ünlü şarkıcı, sürpriz yeni projesi hakkında ipuçları verdi.

Ürek, ‘Evlendireceğim. Bana gelin evlendireceğim. Biz damat ile anneyi bekliyoruz. Kızlar da müracaat edebilirler. Kayınvalideler oğullarını getirecek. Adı da Gelin Gelin” diye konuştu.

Evlendirme programlarının televizyon ekranlarından kaldırılması sonrası dijitalde Kısmetse Olur devam etmişti. Fatih Ürek’in programının hangi dijital platformda ne zaman yayınlanacağı merak konusu olmuştu.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.