EtkinliklerKonserVitrin

Fazıl Say ve Serenad Bağcan’dan ‘Bir Kira Bir Yuva’ Kampanyasına Destek Konseri

“Bir Kira Bir Yuva” kampanyası kapsamında Fazıl Say ve Serenad Bağcan, Yekta Kopan’ın sunumuyla 4 Mart tarihinde Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde bir dayanışma konseri düzenleyecek. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin depremzedeler için başlattığı “Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına bir destek de Fazıl Say’dan geldi. Ünlü piyanist Fazıl Say ve Serenad Bağcan, İzmir’de gelirinin tamamının deprem bölgesine bağışlanacağı bir dayanışma konseri düzenleyecek.

Kampanya kapsamında Fazıl Say ve Serenad Bağcan, Yekta Kopan’ın sunumuyla 4 Mart tarihinde Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi’nde bir dayanışma konseri düzenleyecek.

Konserin afişini paylaşan İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Kıymetli dostum  Fazıl Say’ın teklifi ile gelirin tamamen deprem bölgesine bağışlanacağı bir dayanışma konseri düzenliyoruz. Biletlerinizi yarından itibaren http://birkirabiryuva.org’dan alabilirsiniz” dedi.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.