MüzikMüzik Haber

Fedon’un Oğlu Theo’dan İtiraf

Ünlü şarkıcı Fedon'un kendisine ikizi kadar benzeyen oğlu Theo Kalyoncu, yıllar önce babasına benzemek için yaptıklarını ilk kez anlattı.

Taverna müziğinin efsane ismi Fedon’un oğlu Theo ile verdiği poz sosyal medyayı salladı. Saçlarından tarzlarına kadar bire bir aynı olan Fedon ile oğlu Theo’nun benzerliği sosyal medyanın en çok konuşulanlarından oldu.

İlk kez bir röportaj veren Theo Kalyoncu, 20 yıl önce babasına benzeyebilmek için yaptıklarını gülerek anlattı. Theo, “25 yaşındaydım, babama benzemek istiyordum ama saçım sakalım bir türlü beyazlamıyordu. Gittim saç ve sakalı boyattım, sözde beyaza… Oldu sarımsı, platinimsi, saçma sapan bir renk. Gören gülüyordu. Meğer kademeli boyatmak gerekiyormuş ama zormuş beyaz yapmak. Bir daha asla boyatmadım. Gönlüme göre oldu; kendiliğinden zaman içinde beyazladı. Babamla birebir aynı olduk, çok mutluyum, görüntüm benzedi, şansım da ona benzesin” dedi.

Theo Kalyoncu, “Sizi Fedon zannedip imza isteyen oluyor mu?” şeklindeki soru üzerine “Babamın konseri için Antalya’ya gitmiştik Ruslar yolumu kesip benden ‘Fedon’ diyerek imza istedi. Beni Fedon zanneden ya da “Fedon’un oğlu olmalısın, aynısısın” diye yolda çevirip soranlar çok oluyor” diye konuştu.

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.