FenomenSosyal

Fenomen Taha Duymaz Yeni Şarkısı ‘Alayına Caz’ı Anlattı

Sosyal medyada paylaştığı yemek videolarında adından söz ettiren Taha Duymaz, birkaç gün önce çıkardığı ‘Alayına Caz’ isimli şarkısıyla Youtube’da büyük başarı elde etti.

Müziğe yıllarını veren birçok kişinin aksine amatör olarak şarkı çıkaran Taha Duymaz 24 saat içerisinde Youtube’da 1 milyondan fazla görüntülendi. Müzik dünyasından birçok ismin eleştirisini alan ve sosyal medyada olumsuz eleştiriler alan Taha Duymaz, Youtube izlenme sayısının müzikal kaliteyi belirlemediğini gözler önüne sermiş oldu.

2 gün içerisinde 1 milyon 700 binden fazla izlenen Taha Duymaz, yeni şarkısı Alayına Caz’ı, hayallerini ve gelecekteki hedeflerini anlattı. 17 yaşındaki sosyal medya fenomeni Müzik Onair Instagram hesabındaki canlı yayında Cüneyt Diktaş’ın sorularını yanıtladı.

Taha Duymaz, ”Tam olarak ben de bilmiyorum insanların hoşuna giden neydi. Klibi bir arkadaşım çekti. Şarkının sözlerini bir kafede oturduk ve arkadaşlarla birlikte yazdık. Samimi bir çalışma oldu. Aslında klip ile şarkı arasında senkron tutmadı. Aslında çok güzel olmuştu ilk etapta daha sonra stüdyo şarkının alt ritmini değiştiriyoruz dedi. Şarkının altına yeni bir beat eklendi. Şarkı ve klip arasında 3 saniye fark var.” açıklamasını yaptı.

İşte Taha Duymaz’ın konuk olduğu canlı yayın tekrarı;

Taha Duymaz – Alayına Caz

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.