MüzikMüzik Haber

Fenomenler Bilyoner Winterfest İçin Uludağ’a Akın Etti

Türkiye’nin 5 yıl üst üste En İyi Gençlik Festivali seçilen Bilyoner Winterfest bu yıl da bir çok fenomenin tercihi oldu!

REYNMEN VE ENES BATUR BİLYONER WINTERFEST PARTİLERİNDE 4 GÜN BOYUNCA EĞLENDİ!

İlgili Makaleler

Yeni çıkarttıkları şarkılarını dinleyicilerine sunan Reynmen ve Enes Batur Lipton Ice Tea’nin düzenlediği afterski partiye katıldı. Bilyoner Winterfest’in vazgeçilmezlerinden olan After-Ski Party’de Enes Batur kendi şarkısında kabinin başına geçti.

Arkadaş gruplarıyla festivale katılan bir çok fenomen Ceza, Norm Ender, Anıl Piyancı, Abdullah İnal gibi isimlerle geceleri festivalin gece kulübü Vibe’da eğlendi. Vibe sonrasında Pepsi Twist Hour partilerinde Güntaç ve Müjde Kızılkan ile sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendiler.

ESKİ SEVGİLİLER ENES BATUR VE BAŞAK KARAHAN AYNI DÖNEMDE ULUDAĞ’DA BİLYONER WINTERFEST’TEYDİ.

Yakın zamanda sosyal medya üzerinden birbirlerine gönderme yapan Enes Batur ve Başak Karahan da 02-06 Şubat tarihlerinde Bilyoner Winterfest’e katıldı. Sevgilileriyle beraber gelen ve beraber fotoğraf vermeyen arkadaşların, belirli aralıklarla aynı yerlerden story paylaşmaları dikkat çekti.

29 Ocak – 13 Şubat tarihleri arasında devam eden Bilyoner Winterfest Türkiye’den ve dünyadan birçok önemli sanatçı ve grubu binlerce üniversiteli genç ile Uludağ’da buluşturmaya devam ediyor. Ceza, Mahmut Orhan, Büyük Ev Ablukada, Murda, Norm Ender, Burak Yeter, Anıl Piyancı, Abdullah İnal, Aga B, DJ Artz&Bugy, Emrah İş, Arem Özgüç, Arman Aydın, Big G, Furkan Çavuş, Boygar, Deniz Sipahi, Müjde Kızılkan, Güntaç, Baran Bayraktar, Meli, Levent Özbay, Kubilay Caner,Virgin Radio DJ’s bu yıl beyaz cennet Uludağ’da sahne alan olan isimler.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.